Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Uzmanlıklarımız
Stajyer Bazı firmalar yeni mezunlara yönelik MT programları açmak yerine üniversite üçüncü ya da dördüncü sınıfta okumakta olan öğrenciler içerisinden kendilerine stajyer seçmekte ve bir yandan okuyup bir yandan çalışan bu stajyerlerden beğendiklerini mezun oldukları zaman kadrolarına katmaktadır. Geleceğin çalışan adayları olarak görülen stajyerlerin seçiminde kendilerine emek harcanacağı için en uygun ve potansiyeli yüksek olanların seçilmesi önemlidir.

Üniversite öğrencilerinin değerlendirilmesinde sadece özgeçmiş ya da öğrenim bilgileri (okumakta olduğu üniversite, not ortalaması gibi) potansiyeli yüksek adayları belirlemek için yeterli olmamaktadır. Bu nedenle firmalar, mülakat sürecine dahil edecekleri az sayıda adaya ulaşmak için öncelikle adaylarını bir ya da birden fazla değerlendirme aracıyla bir değerlendirmeye tabi tutmak ihtiyacı duymaktadır.
Değerlendirme Araç Önerileri
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x