Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Uzmanlıklarımız
Müfettiş Yardımcısı Bankalar ve denetim firmaları her yıl müfettiş ya da denetim kadrolarına yetiştirilmek üzere üniversiteden yeni mezun olmuş kişileri dahil etmektedir. Firmalar aldıkları çok sayıda başvuru arasından en iyi ve en yetenekli yeni mezunları seçip istihdam edebilmek için uğraşmaktadır.

Yeni mezunların özgeçmiş ya da öğrenim bilgilerinin (mezun olduğu üniversite, not ortalaması gibi) en uygun adayın kim olduğunu belirlemek için yeterli olamaması nedeniyle firmalar Müfettiş Yardımcısı pozisyonuna yönelik çeşitli sınav uygulamaları gerçekleştirmektedir. Özellikle bankalarda Teftiş Kurulu seçim sürecinin doğrudan içerisinde yer almakta, yoğun ve titiz bir çalışmayla adaylar değerlendirilmektedir.

Son dönemde özellikle bankalarda Bilgi Teknolojileri alanında denetim yapacak kişiler ayrıca istihdam edilmektedir. Bu süreçte ayrı bir başlık bu pozisyon için açılmıştır.
Değerlendirme Araç Önerileri
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x