Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Eğitimler
Değerlendirici Mentorluğu DeğerlendiriciMentorluğu Değerlendirici Mentorluğu kapsamında; katılımcı, tüm egzersizleri mentor eşliğinde denekler üzerinde uygulamaktadır.
Değerlendirici adayı 5 gün boyunca denek üzerinde her gün üç egzersiz kullanılarak yapılandırılmış uygulama gerçekleştirmekte/gözlemlemekte ve gün sonunda denek Katılımcıya geribildirim vermektedir. Her uygulamadan sonra mentor danışman tarafından uygulama ve değerlendirme performansı hakkında Katılımcıya geribildirim verilmektedir. Ana Başlıklar 1.gün: Grup Çalışması, Analiz Egzersizi, Bekleyen İşler, Geribildirim 2.gün: Analiz Egzersizi, Gerçekleri Bulma, Rol Oyunu, Geribildirim 3.gün: Analiz Egzersizi, Bekleyen İşler, Rol Oyunu, Geribildirim 4.gün: Analiz Egzersizi, Bekleyen İşler, Rol Oyunu, Geribildirim 5.gün: Analiz Egzersizi, Gerçekleri Bulma, Rol Oyunu, Geribildirim
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x