Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Eğitimler

Mülakat Teknikleri Eğitimi

Bu eğitim mülakat konusunda deneyimi olmayan katılımcıların mülakat süreci ve süreç kapsamında mülakat yapan kişinin yapması ve yapmaması gereken konularla ilgili bilgilendirilmesini amaçlamaktadır. Eğitim yaygın olarak kullanılan mülakat türleri ve sürecin her biri için nasıl yapılandırıldığı hakkında katılımcıları bilgilendirmekte ve katılımcılara her bir mülakat türünü deneyimleme olanağı sağlamaktadır.

Eğitimin Hedefleri

Eğitim sonunda katımcılar; Mülakatın amacını ve mülakat sürecinin hangi unsurlardan oluştuğunu açıklayabilecekler, Mülakat sürecinin her bir aşamada mülakatı yapan kişinin neler yapması ya da yapmaması gerektiğini bilecekler, Yaygın olarak kullanılan mülakat türleri hakkında bilgi sahibi olacak, sürecin farklı türlerde nasıl farklılık gösterdiğini bilecekler, Her bir mülakat türünü deneyimlemiş olacaklar, Mülakat yapan kişinin hangi tür değerlendirme hatalarına açık olduğunu ve bunları aşmak için ne yapmaları gerektiğini bilecekler.

Kimler Katılabilir?

İnsan Kaynakları profesyonelleri, mülakat yapan yöneticiler ve kendisini bu alanda geliştirmek isteyen bireyler.

Süre

Eğitim 2 gün sürmektedir.
Katılım için formu doldurunuz.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x