Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Uzmanlıklarımız
360 Derece Değerlendirme 360 derece değerlendirme çözümlerimiz, çalışanların ve/veya yöneticilerin güçlü ve gelişime açık yönlerinin onları tanıyan başka kişilerin (yöneticileri, astları, iş arkadaşları ve uygun olması durumunda müşterileri) görüşlerini dikkate alarak belirlenmesini sağlamayı amaçlamaktadır.

Ağırlıklı olarak gelişim amaçlı gerçekleştirilen 360 derece uygulamaları kişilerin kendilerini başkalarının gözünden görmelerini sağlayan etkin bir yöntemdir. Kişinin kendi beyanına dayalı envanter uygulamalarına kıyasla çok daha iyi sonuç veren 360 derece uygulamaları, çok sayıda çalışanın değerlendirilmesinin söz konusu olduğu durumlarda Değerlendirme Merkezi’ne iyi bir alternatif olmakta ya da Değerlendirme Merkezi öncesinde bir ön eleme aracı olarak kullanılmaktadır.

360 derece değerlendirme sürecinde değerlendirilen çalışanların özelliklerine ve değerlendirilecek yetkinliklere bağlı olarak aşağıda yer alan araç ve yöntemlerden biri ya da birkaçı kullanılabilmektedir. Sürecinize uygun çözümleri sunabilmemiz için lütfen Assessment Systems Yetkilisi ile iletişime geçin
Değerlendirme Araç Önerileri
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x