Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Yasemin Pala Danışman Eğitimi
Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunudur. CTI Co-Active Koçluk sertifikası sahibidir.
İş Deneyimi
Kariyerine 2004 yılında Doğuş Grubu’nda başladı; buradaki çalışma döneminde şirket bazında temel İnsan Kaynakları süreçlerinin yürütülmesinden ve grup bazındaki organizasyonel gelişim projelerinin hayata geçirilmesinden sorumlu oldu. 2008-2013 yılları aralığında ise değişim yönetimi alanında uzmanlaşarak Deva İlaç’ın reorganizasyon projesinde saha, merkez ve üretim organizasyonlarının yeniden yapılandırılması ve insan kaynakları süreçlerinin tasarlanmasında yönetsel pozisyonlarda rol aldı. Bu dönemde seçme ve yerleştirme ve değerlendirme merkezi süreçlerinde 1000’in üzerinde profesyonelin kariyer yolculuğuna dokundu. Kurumsal hayattaki kariyerinde son olarak SONY’de global bir rol üstlenerek Benelux, CHAT, Nordic ülkelerinin insan kaynakları operasyonunu yürüttü.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
Kurumsal hayattaki kariyeri boyunca değerlendirme ve gelişim merkezi uygulamalarında yer aldı. 2014 yılından itibaren de değerlendirici olarak çeşitli kuruluşlar için serbest danışman olarak görev yaptı. 2019 yılından bu yana ise Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görevini sürdürmektedir. Bugüne kadar çok sayıda Değerlendirme ve Gelişim Merkezi projesinde yer almış ve iki binden fazla kişiyi değerlendirmiştir.

Değerlendirme ve Gelişim Merkezi alanında lider kuruluş a&dc tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x