Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Sibel Şen Danışman Eğitimi
İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Mühendisliği Bölümü mezunu. Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Yöneticiliği Sertifika Programını tamamladı. İstanbul Aydın Üniversitesi Psikoloji Bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Halihazırda İstanbul Üsküdar Üniversitesi Psikoloji Bölümünde Doktora programına devam ediyor.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 2000 yılında bilgisayar sektöründe pazarlama alanında başladı. Bilgisayar donanım, TV yayıncılığı, perakende ve tüketici elektroniği sektörlerinde çeşitli satış, satınalma ve pazarlama rollerinde görev aldı. 2007 yılında Türkiye pazarına giren Media Markt’ın stratejiden sorumlu genel merkez ekibinde yer aldı. Ardından bir Amerikan tüketici elektroniği markasının ülke müdürlüğü görevini yürüttü. Çalışma hayatı boyunca çeşitli ürün ve satış eğitimleri verdi.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2017 yılından bu yana Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapıyor. Bugüne kadar çok sayıda değerlendirme ve gelişim merkezi projesinde yer aldı.

Sibel Şen, değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x