Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Sibel Çatıkkaş Danışman Eğitimi
Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. İstanbul Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yöneticiliği programını tamamladı. Uluslararası Koçluk Federasyonu (ICF) onaylı The Institute for Life Coach Training sertifikasına sahip.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 1995 yılında Roche İlaç firmasında İnsan Kaynakları Sorumlusu olarak başladı. 2007-2015 yılları arasında HAY iş değerleme sisteminin kurulması, rotasyon, işe alım ve yetenek yönetimi süreçlerinin geliştirilmesi ve uygulanması ile ilgili projeleri yürüttü. 2010-2015 yılları arasında Roche’da İnsan Kaynakları iş ortağı olarak görev aldı ve bu dönemde Gelişim ve Değerlendirme Merkezi uygulamaları ile gelişim planlarına destek olmak, kariyer planlama, kişisel ve kurumsal performansın arttırılması ve çalışan bağlılığı alanlarında çalıştı. Çalışan gönüllülüğü sisteminin kurulması için yapılan çalışmalarda yer aldı ve gönüllü olarak birçok projede çalıştı. Temmuz 2015’ten bu yana insan kaynakları konusunda danışmanlık, eğitmenlik, atölye fasilitatörlüğü ve bireysel koçluk hizmetleri veriyor.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2016 yılından bu yana Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapıyor. Bugüne kadar çok sayıda değerlendirme ve gelişim merkezi projesinde yer aldı.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Sibel Çatıkkaş, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Eğitmen ve Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x