Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Selin Koparan Danışman Eğitimi
İstanbul Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümü mezunu. Yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Örgütsel Davranış Bölümü’nde tamamladı.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 2005 yılında Ingersoll Rand Güvenlik Hizmetleri’nde insan kaynakları bölümünde başladı. 2006-2011 yılları arasında PricewaterhouseCoopers İnsan Kaynakları Danışmanlığı firmasında sırasıyla Asistan Danışman ve Danışman olarak görev yaptı. Görevi kapsamında farklı sektörlerdeki çeşitli firmalar için münferit ve toplu işe alım, çalışan memnuniyeti araştırması, ücret araştırması, iş analizi ve görev tanımlarının yazılması ve yetkinlik sözlüğü oluşturulması gibi çeşitli projeler gerçekleştirdi. 2011-2013 yılları arasında Yapı Kredi Bankası’nda İşe Alım Yöneticisi olarak çalışmaya başladı. Bu dönemde banka ve iştiraklerinin işe alım süreçlerini yönetti ve işe alım süreçlerinin iyileştirilmesine yönelik projeler gerçekleştirdi.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2006 yılından itibaren çalıştığı firmalardaki çeşitli projelerde Değerlendirici olarak görev yaptı. 2013 yılından bu yana ise Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapan Selin Koparan, bugüne kadar binden fazla kişiyi değerlendirdi.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Selin Koparan, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş PSI tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x