Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Özlem Ünal Danışman Eğitimi
Mimar Sinan Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu. Yüksek lisansını İngiltere’de University of Exeter Uluslararası İşletme Yönetimi Bölümü’nde tamamladı.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 1997 yılında Arthur Andersen danışmanlık firmasında insan kaynakları danışmanlığı Bölümü’nde başladı. 2000-2003 yılları arasında Profil International’da İnsan Kaynakları Danışmanı olarak çalışmaya başladı. Görevi kapsamında farklı sektörlerde faaliyet gösteren çeşitli firmalar için orta ve üst düzey pozisyonlara yönelik seçme ve yerleştirme projeleri gerçekleştirdi, değerlendirme ve gelişim merkezi projelerinde Değerlendirici olarak görev aldı. 2004-2009 yılları arasında Avon Kozmetik Ürünleri’nde sırasıyla İşe Alım Uzmanı, İşe Alım Yöneticisi ve İnsan Kaynakları İş Ortağı pozisyonlarında görev aldı. Görevi kapsamında satış, bilgi teknolojileri ve müşteri hizmetleri bölümlerinin stratejik iş ortağı olarak tüm insan kaynakları süreçlerini yürüttü. Satış ekibine yönelik işe alım süreçlerinde ve potansiyel belirleme çalışmalarında gerçekleştirilen değerlendirme merkezi uygulamalarında proje yönetimi sorumluluğunu üstlendi.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2000 yılından itibaren çalıştığı firmalardaki çeşitli projelerde Değerlendirici olarak görev yaptı. 2011 yılından bu yana Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapan Özlem Ünal, bugüne kadar iki binden fazla kişiyi değerlendirdi.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Özlem Ünal, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x