Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Nurgan Dursunoğlu Danışman Eğitimi
İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yüksek lisansını tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Marka İletişimi Bölümü’nden 2019 yılında mezun olup, halen aynı üniversitenin İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünde eğitimine devam ediyor.
İş Deneyimi
İş hayatına 1988 yılında uluslararası tekstil mümessillik şirketi Van Beetz Kipkurt’da Asistan Merchandiser olarak başladı. Yönetim değişikliği sonrasında sırasıyla Inchcape ve Li&Fung firmalarında Merchandise Manager pozisyonunda 2000 yılına kadar çalışmaya devam etti. Merkezi Amerika’da olan Inseco Inc.’de Genel Müdür olarak 2000-2006 yılları arasında görev yaptı. 2006 -2008 yılları arasında Tema Mağazacılık bünyesinde Sourcing Director olarak çalıştı. Halen proje bazlı danışman olarak çalışmalarına devam ediyor.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2019 yılında Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapmaya başlayan Nurgan Dursunoğlu, değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x