Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Neşe Doğu Danışman Eğitimi
Lisans ve yüksek lisans eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. CTI Co-Active Coaching eğitimi aldı.
İş Deneyimi
Kariyerine 1991 yılında İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nde Araştırma Görevlisi olarak başladı. 1993-1998 yıllarında Sistem Destek Uzmanı, Ürün Uzmanı, Yazılım Uzmanı, Proje Yöneticisi rollerinde Bilpa (YKB Bilgi İşlemi) ve Peritus Otomasyon ve Yazılım firmalarında çalıştı. 2000 yılında Alexander Mann firmasında danışman olarak çalışmaya başladı. İnsan kaynakları alanında faaliyet gösteren danışmanlık firmasında ağırlıklı olarak teknik eleman işe alımında görev aldı. 2003 yılında Spengler Fox firmasına geçerek, kıdemli danışman olarak çalışmaya başladı. 2005-2007 yılları arasında kariyer koçluğu yaptı. 2007 yılında Avea’da yeni kurulan işe alım ekibinde yer aldı. Her seviyedeki işe alımlarda görev aldı, 7 sene boyunca üniversite öğrencilerine yönelik, stajyer ve yeni mezun seçme ve eleme süreçlerini yürüttü. 2014 yılında proje bazlı çalışmaya başladı. İşe alım, eğitim ve kariyer koçluğu alanlarında hizmet verdi.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2007-2014 yıllarında çalıştığı kurumda değerlendirici olarak görev yaptı. 2016 yılından bu yana ise Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapıyor.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Neşe Doğu, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x