Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Meltem Sözübir Danışman Eğitimi
ODTÜ İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu. Onur derecesiyle tamamladığı lisansının ardından yüksek lisansını Milli Eğitim Bakanlığı ve Etibank bursu kazanarak İngiltere’de Lancaster University Finans Bölümü’nde tamamladı. İkinci yüksek lisansını ise Marmara Üniversitesi İngilizce İnsan Kaynakları Yönetim ve Gelişim Bölümü’nde tamamladı. Flow Coaching International Koçluk sertifikası sahibi.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 1992–1995 yılları arasında Etibank Menkul Kıymetler Müdürlüğü’nde zorunlu hizmetini tamamlayarak başladı. Ardından Türkiye Bankalar Birliği’nde Uzman Yardımcısı ve Management Center Türkiye’de Eğitim Yöneticisi olarak çalıştı. Ulusal Bank’ta İnsan Kaynakları ve Eğitim Bölümü’nde Yönetmen olarak çalıştıktan sonra, 2001–2004 yılları arasında Oyakbank’ta önce Ücretlendirme Yönetmeni ardından Eğitim ve Kariyer Geliştirme Müdürü olarak görev aldı. 2004 yılından itibaren Fransız kökenli danışmanlık firması Académie Accor Services A.Ş. bünyesinde Eğitmen ve Danışman olarak çalışmaya başladı. Bu dönemde çeşitli firmalarda kariyer ve performans yönetimi projeleri gerçekleştirdi ve değerlendirme merkezi projelerinde Değerlendirici olarak görev yaptı. 2007-2009 yılları arasında Finans Emeklilik’te Eğitim Müdürü olarak çalıştı.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2004 yılından itibaren çalıştığı firmalardaki çeşitli projelerde Değerlendirici olarak görev yaptı. 2009 yılından bu yana Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapan Meltem Sözübir, bugüne kadar üç binden fazla kişiyi değerlendirdi.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Meltem Sözübir, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından eğitmen ve değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x