Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Levent Küntaş Danışman Eğitimi
Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü mezunu.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 1996 yılında Migros’ta başladı. 2004-2006 yılları arasında Tema Mağazacılık’ta Mağaza Yöneticisi olarak görev yaptı. 2006-2011 yılları arasında aynı firmanın insan kaynakları bölümünde sırasıyla Seçme Değerlendirme Uzmanı ve İşe Alım Müdürü olarak çalıştı. Görevi kapsamında işe alım ve terfi amaçlı gerçekleştirilen değerlendirme merkezi uygulamalarında Değerlendirici olarak görev aldı. 2011 yılında Noktacom Medya’da İK Direktörü olarak çalışmaya başladı. Bu dönemde firmanın tüm insan kaynakları süreçlerini yapılandırdı ve uygulamaları yönetti.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2008 yılından itibaren çalıştığı firmalardaki çeşitli projelerde Değerlendirici olarak görev yaptı. 2013 yılından bu yana ise Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapan Levent Küntaş, bugüne kadar iki binden fazla kişiyi değerlendirdi.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Levent Küntaş, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş PSI tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x