Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Leman Ergül Danışman Eğitimi
Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 1992 yılında Pamukbank İnsan Kaynakları Bölümü’nde başladı. Ücret yönetimi, performans yönetimi ve kariyer planlama bölümlerinde görev aldı. 2000 yılında McKinsey danışmanlığında Pamukbank “Geleceğin Bankacılığı” projesinde özellikle Yetkinlik Bazlı Performans Değerlendirme sisteminin oluşturulması aşamasında ve insan kaynakları bölümünün yeniden yapılandırılması sürecinde aktif olarak rol aldı. 2001 yılından itibaren Pamukbank Perakende Pazarlama Departmanı ve Halkbank Telemarketing Ekibi Yöneticiliğini yürüttü. 2007 yılında Türk Ekonomi Bankası Kobi Bankacılığı Ürün Geliştirme Yöneticisi olarak göreve başladı. Görevi kapsamında uluslararası ödüller kazanan çeşitli projelerin liderliğini yürüttü. 2010-2013 yılları arasında TTNET’te Kurumsal Pazarlama Müdürü olarak görev yaptı.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2013 yılından bu yana Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapan Leman Ergül, bugüne kadar çok sayıda değerlendirme ve gelişim merkezi projesinde yer aldı ve iki binden fazla kişiyi değerlendirdi.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Leman Ergül, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x