Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Gözen Ertüzün Danışman Eğitimi
Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunu.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 1987 yılında Pamukbank’ta başladı, 2004 yılına kadar insan kaynakları alanında farklı görevler üstlendi, yönetici olarak görev yaptı. 2004-2005 yıllarında Halkbank bünyesinde yine insan kaynakları alanında yönetici olarak görevine devam etti. 2007 yılından itibaren insan kaynakları alanında danışman olarak çalışmaya başladı. Telpa Telekomünikasyon ve BNP Paribas Cardif Emeklilik’te çeşitli işe alım projeleri gerçekleştirdi.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2007-2009 yılları arasında Türkiye’nin iki büyük bankasında gerçekleştirilen değerlendirme merkezi uygulamalarında Değerlendirici olarak görev aldı. 2012 yılından bu yana Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapan Gözen Ertüzün, bugüne kadar iki binden fazla kişiyi değerlendirdi.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Gözen Ertüzün, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x