Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Fatma Nur Özdirlik Danışman Eğitimi
Lisans eğitimini ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde şeref öğrencisi olarak tamamladı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Endüstri ve Örgüt Psikolojisi master programını, Bahçeşehir Üniversitesi İnsan Kaynakları sertifika programını ve Alliant Üniversitesi Örgüt Psikolojisi danışmanlık programını bitirdi.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına Türkiye İş Bankası Eğitim Müdürlüğü’nde uzman yardımcısı olarak başladı. 2004 – 2014 yılları arasında değerlendirme merkezi uygulamaları ile eğitim tasarım ve aktarımı konularında iç eğitmen ve değerlendirici olarak görev yaptı. 10 yıl süresince banka çalışanlarına ve yöneticilerine teknik konularda ve yetkinlik geliştirme konularında beş bin saat üzerinde eğitim vermenin yanı sıra, insan kaynakları fonksiyonuna ilişkin pek çok projede rol aldı. Fatma Nur Özdirlik, 2014-2018 yılları arasında Krediler Portföy Yönetimi Bölümü’nde, ticari kredi süreçlerinin ve sistemlerinin iyileştirilmesine ilişkin pek çok projede yöneticilik yaptı.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
İnsan kaynakları fonksiyonu dönüşüm projesi kapsamında, yetenek yönetimi bölümü içerisinde değerlendirme merkezi kurulumu projesinin ilk aşamasından itibaren tüm süreçlerde aktif rol aldı. Farklı rollere yönelik farklı araçlar kullanarak, işe alım mülakatları ve değerlendirme merkezi uygulamalarında iki binin üzerinde adayla görüşerek aday profili raporlaması yaptı. 2019 yılından itibaren Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapıyor.

Fatma Nur Özdirlik, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş olan Talogy tarafından akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x