Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Esin Asena Danışman Eğitimi
ODTÜ Ekonomi ve İstatistik Bölümü mezunu.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 1979 yılında Çukurova Üniversitesi’nde Uluslararası Ekonomi ve Makro Ekonomi Bölümü’nde Asistan olarak başladı. 1982 yılında Türk-İş Konfederasyonu’nda, 1984-1986 yılları arasında ise reklam ve yayıncılık firması Perka’da çalıştı.

1986-1993 yılları arasında Kavala Yatırım’da Finansal Planlama Müdürü olarak, 1994 yılında ise Essu Arıtma Tesisleri’nde Finans Yönetmeni olarak görev yaptı. 1994-2004 yılları arası Dedeman Holding İnsan Kaynakları Koordinatörü ve Yürütme Kurulu Üyesi olarak çalıştı. Görev süresince grup şirketlerinde insan kaynakları altyapısının kurulması çalışmalarını gerçekleştirdi.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2007 yılında Türkiye’nin en büyük bankalarından birinde gerçekleştirilen değerlendirme merkezi uygulamalarında bir yıl boyunca Değerlendirici olarak görev aldı. 2008 yılından bu yana ise Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapan Esin Asena, bugüne kadar üç binden fazla kişiyi değerlendirdi.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Esin Asena, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x