Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Elvan Çınar Danışman Eğitimi
İstanbul Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü ve University of Toronto Psikoloji Bölümü mezunu. Yaşam koçluğu ve executive koçluk sertifikalarına sahip.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 1992 yılında Eczacıbaşı Vitra’da başladı. 1997-2006 yılları arasında Yapı Kredi Bankası Çağrı Merkezi’nde Takım Yönetmeni olarak görev yaptı. Görev süresi boyunca bankacılık ile ilgili pek çok projede aktif rol aldı. Çağrı merkezinde insan kaynakları süreçlerinin oluşturulması ve değerlendirme merkezi fonksiyonlarının kurulması çalışmalarını yürüttü. İletişim becerileri, zor müşteri ile başa çıkma, satış, koçluk, liderlik, etkin takım oluşturma, sunum becerileri, yöneticilik becerileri, geri bildirim verme, kariyer planlama ve eğiticinin eğitimi konularında kurum içi eğitmen olarak görev yaptı. 2006-2007 yılları arasında bir danışmanlık firmasında eğitmen olarak görev yaptı.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2007 yılında Türkiye’nin en büyük bankalarından birinde gerçekleştirilen değerlendirme merkezi uygulamalarında iki yıl boyunca değerlendirici olarak görev aldı. 2008 yılından bu yana ise Assessment Systems bünyesinde değerlendirici olarak görev yapan Elvan Çınar, bugüne kadar üç binden fazla kişiyi değerlendirdi.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Elvan Çınar, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x