Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Didem Özkan Danışman Eğitimi
İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu. Yüksek lisansını İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Türkiye Bankalar Birliği ve British Council bursu ile Manchester Business School’da Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi sertifikasyonu aldı.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 1995 yılında Toprakbank A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü’nde Uzman Yardımcısı olarak başladı. Ardından 1997-2001 yılları arasında Bank Kapital A.Ş. İnsan Kaynakları Bölümü’nün yönetimini üstlendi. Sonrasında Arıkanlı Holding bünyesinde Özel MEF Okullarında İnsan Kaynakları Müdürü, 2003 – 2007 yılları arasında ise Umur Basım ve Kırtasiye San. Tic A.Ş.’de İnsan Kaynakları Yöneticisi, Sistem Planlama ve Kalite Yönetimi Müdürü ve SAP Proje Yöneticisi olarak görev yaptı. 2007’de danışmanlık sektörüne geçti. 2007-2010 yılları arasında Arche İnsan Kaynakları Danışmanlık firmasında Kurucu Yönetici ve İnsan Kaynakları Danışmanı olarak görev aldı. 2010-2014 yılları arasında ise Yordam Yönetim Danışmanlığı firmasında Yönetim Danışmanı olarak çalıştı. Ayrıca işe alım ve executive search alanında çalıştı.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2010 yılı itibariyle birçok projede değerlendirici olarak görev aldı. 2014 yılından bu yana ise Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapan Didem Özkan, bugüne kadar binden fazla kişiyi değerlendirdi.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Didem Özkan, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x