Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Cem Benson Danışman Eğitimi
İstanbul Erkek Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme Mühendisliği mezunu. Haliç Üniversitesi’nde Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde, Fotoğraf ve Video programında yüksek lisansına devam ediyor.
İş Deneyimi
Kariyerine 1993 yılında Koçbank A.Ş.’de Sistem Metod ve Organizasyon Uzmanı olarak başladı. Kısa bir dönem bankacılık IT deneyiminden sonra yine 1993 yılında Toyotasa A.Ş.’ye Satış Planlama Uzmanı olarak transfer oldu. 2002 yılına kadar Toyota’da çeşitli görevler aldı, en son Satış Planlama ve Dağıtım Yöneticiliği yapıyordu.

2002 yılında Doğuş Otomotiv’de İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak göreve başladı. Burada ana sorumluluk alanı değerlendirme merkezi uygulamaları ile eleman seçme ve yerleştirme oldu. 2011 yılında PDR Group’a geçti ve burada Eğitim ve Performans Geliştirme Danışmanı, Proje Müdürlüğü ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevlerini yürüttü. 2013 yılında Hafele A.Ş.’de İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak göreve başladı, ardından İç Anadolu Bölge Direktörlüğü görevine getirildi. 2017 yılında Ford Otosan Bayisi Esoto’da Genel Müdürlük görevini üstlendi.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
Doğuş Otomotiv bünyesinde VW, Audi, Seat, Scania markaları için işe alımlarda yaklaşık 1.000’den fazla uygulama gerçekleştirdi. Daha sonra İK Müdürü olarak görev aldığı Hafele A.Ş.’de de yine değerlendirme merkezi uygulamaları yönetti.

2018 yılından bu yana Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapan Cem Benson, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x