Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Belma Erim Danışman Eğitimi
İstanbul Üniversitesi Sigortacılık Bölümü mezunu.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 1993 yılında Güneş Hayat Sigorta Kurumsal Müşteriler Bölümü’nde başladı. Grup hayat ve sağlık sigortalarının satışından ve kurumsal müşteri ilişkilerinin yürütülmesinden sorumlu oldu. 1995 yılında Digital Equipment Türkiye’de Servis Satış Bölümü’nde çalışmaya başladı. 1998 yılında Commercial Union Hayat Sigorta Kurumsal Müşteriler Bölümü’nde Grup Müdürü olarak görev yaptı. Bu pozisyondaki beş yıllık sürede, kurumsal satıştan ve çeşitli kurumsal bölgelerin kurulumundan sorumlu oldu. Sağlık sigortaları ve henüz taslak halinde olan Bireysel Emeklilik Sistemi ile ilgili şirket genelinde eğitimler verdi. 2003 yılında kendi sigorta acentesini kurdu. 2007 yılında Mind Danışmanlık firmasında Değerlendirici olarak çalışmaya başladı ve çeşitli insan kaynakları projelerinde görev aldı.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2007 yılında Türkiye’nin en büyük bankalarından birinde gerçekleştirilen değerlendirme merkezi uygulamalarında iki yıl boyunca Değerlendirici olarak görev aldı. 2011 yılından bu yana Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapan Belma Erim, bugüne kadar iki binden fazla kişiyi değerlendirdi.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Belma Erim, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x