Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Aylin Dincer Danışman Eğitimi
Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisansını Hacettepe Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında tamamladı. Halen Marmara Üniversitesi Örgütsel Davranış Doktora programına devam ediyor.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 2002 yılında Kanat Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’nde başladı. 2003 yılında Türk Pediatri Birliği Derneği’nde mesleki çevirmenlik yapmaya başladı. Çevirisini yaptığı ona yakın psikoloji konulu kitap, Hekimler Yayın Birliği tarafından yayımlandı. Aynı yıl ABC Çocuk Sağlığı Merkezi’nde psikolog olarak görev yaptı. 2007 yılında Dpsikiyatri’de uzman psikolog olarak çalışmaya başladı. Bu dönemde aile danışmanlığı, çocuk ergen ve yetişkin psikoterapisi, çocuk gelişim değerlendirme ve oyun terapisi alanlarında çalıştı. 2008-2011 yıllarında eş zamanlı olarak Işık Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Merkezi’nde psikoterapist olarak görev aldı. 2009-2010 yıllarında Assessment Systems’ta İçerik Geliştirme Müdürü olarak görev yaptı.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
2001-2003 yıllarında AIESEC İzmir Şubesi’nin, yurtdışı stajı için öğrenci seçimi mülakatlarında, jüride psikolojik değerlendirme görevi üstlendi. 2008 yılından bu yana Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapan Aylin Dincer, bugüne kadar üç binden fazla kişiyi değerlendirdi.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Aylin Dincer, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Eğitmen ve Değerlendirici olarak akredite edilmiştir.
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x