Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Zorlu Center Teras Evler
R1 Blok, No: 111
Beşiktaş/İSTANBUL
+90212 269 92 10
info@assessment.com.tr
Danışman Ekibimiz
Aslı Altıntaş Danışman Eğitimi
Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun oldu. Yüksek lisansını Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi alanında tamamladı.
İş Deneyimi
Kariyer hayatına 2005 yılında Yapı Kredi Bankası’nda başladı. 2007 yılında Fortis Bank’ta devam etti. İnsan kaynaklarında işe alım ve eğitim birimlerinde uzmanlaştı. Eğitim biriminde uzaktan eğitim platformu oluşturulması, İK sistemlerinin kurulması gibi teknik projelerde yer aldığı gibi değerlendirme merkezi, terfi süreç yönetimi gibi alanlarda da görev aldı. 2010 yılında Fortis Bank ve Türk Ekonomi Bankası birleşmesinde aktif rol oynadı. 2011 yılında Şekerbank Eğitim departmanında yönetici olarak görev aldı. Banka eğitim ihtiyaçlarının planlanması ve organizasyonu dışında, gelişim merkezi uygulamaları kapsamında liderlik okulu ve mentorluk süreçlerini yönetti, ayrıca iç eğitmen olarak görev aldı.
Değerlendirme Merkezi Deneyimi
Banka kariyeri boyunca değerlendirme ve gelişim merkezi uygulamalarında yer aldı. 2017 yılından beri Assessment Systems bünyesinde Değerlendirici olarak görev yapıyor. Bugüne kadar çok sayıda değerlendirme ve gelişim merkezi projesinde yer aldı.

İngiltere’nin en büyük akreditasyon kuruluşu ILM tarafından Değerlendirici sertifikasına sahip olan Aslı Altıntaş, aynı zamanda değerlendirme ve gelişim merkezi alanında lider kuruluş Talogy tarafından Değerlendirici olarak akredite edilmiştir
Bu web sitesinde size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi almak için Kişisel Bilgilerin Korunması sayfasında bulunan çerezler bölümünü inceleyebilirsiniz.
x