a&dc Egzersizleri

  • AC-EXS™ Egzersiz Kataloğu
  • Online Bekleyen İşler: InboxTM

a&dc, sektördeki 25 yıllık deneyimiyle, 50’den fazla ülkede kullanılan dünyanın en geniş Değerlendirme ve Gelişim Merkezi egzersizi kataloğuna sahiptir.

a&dc egzersiz kataloğunda, çeşitli sektör ya da pozisyonlara yönelik, farklı unvan seviyeleri için geliştirilmiş, geçerliliği kanıtlanmış 300’e yakın Değerlendirme ve Gelişim Merkezi egzersizi yer almaktadır.

SEKTÖRLER FONKSİYONLAR ÜNVAN SEVİYELERİ
Finans, Perakende, İlaç, Üretim, Telekomünikasyon, Hızlı Tüketim, Lojistik, Bilgi Teknolojileri, Turizm, Sağlık, İnşaat, Enerji, Kamu Satış, Üretim, Pazarlama, Finans, Muhasebe, Müşteri Hizmetleri, İK, Satın Alma, Çağrı Merkezi, İdari İşler Yönetsel olmayan pozisyonlar, Yeni mezun,İlk kademe yönetici,Orta kademe yönetici,Üst düzey yönetici

a&dc egzersizleri;

  • Kapsamlı Değerlendirici Kılavuzları sayesinde kullanıma hazır özelliktedir.
  • İş dünyasında yaygın olarak kullanılan 35 farklı yetkinliği değerlendirebilir.
  • Farklı sektör, pozisyon ya da unvan seviyeleri için işi gerçekçi bir biçimde yansıtan simülasyonlar sunar.

Kurum içi Değerlendiriciler tarafından gerçekleştirilecek Değerlendirme ve Gelişim Merkezi uygulamaları için a&dc egzersizleri kiralanabilmektedir.

Inbox™ a&dc tarafından geliştirilmiş Bekleyen İşler (In-Tray/Basket) uygulamasının Microsoft Outlook formatında online olarak uygulanabilir versiyonudur.

Bekleyen İşler egzersizinde katılımcıdan bir dizi işi önceliklendirmesi talep edilir. Inbox™ ile katılımcı, söz konusu işleri günlük iş hayatından aşina olduğu Microsoft Outlook formatı üzerinde önceliklendirmekte ve iş planlarını oluşturmaktadır. Katılımcı yapması gereken işleri gelen e-postalara göre belirler, e-postalara yanıt verir, ilgili dokümanları oluşturur ve takviminde yapması gereken işleri organize eder.

Inbox™ katılımcıya iş hayatının günlük işleyişini yansıtan gerçekçi bir değerlendirme ortamı sunarken, değerlendirici için geleneksel yönteme kıyasla daha etkin ve verimli bir değerlendirme süreci sağlar.

Inbox™ kurum içi Değerlendiriciler tarafından gerçekleştirilecek Değerlendirme ve Gelişim Merkezi uygulamalarında kullanılabilmektedir.