Yönetici Geliştirme Amaçlı Değerlendirme

Yönetici geliştirme amaçlı değerlendirme çözümlerimiz, kurum içerisindeki farklı seviyelerdeki yöneticilerin gelişim alanlarının belirlenmesini ve yöneticiye özel gelişim programlarının tasarlanması için veri sağlamayı amaçlamaktadır.

Yönetsel pozisyonlar firmaların en değerli insan kaynağını oluşturmaktadır. Bu nedenle firmalar bu pozisyonlara özel gelişim programları hayata geçirmekte ve yöneticilerinin yöneticilik ya da liderlik becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır. Gelişim amaçlı değerlendirme, yöneticilerin gelişime açık yönleriyle ilgili farkındalıklarını artırmak ve bu tür gelişim programlarına istekli hale getirmek açısından önemlidir. Ayrıca yöneticilerin geliştirilmesi gereken yönlerinin doğru belirlenmesi gelişimleri için yapılacak yatırımın geri dönüşünü garanti altına almaktadır.

Yönetici geliştirme amaçlı değerlendirme sürecinde değerlendirilen yöneticilerin seviyesine bağlı olarak aşağıda yer alan araç ve yöntemlerden biri ya da birkaçı kullanılabilmektedir. Sürecinize uygun çözümleri sunabilmemiz için lütfen Assessment Systems Yetenek Uzmanı ile hemen iletişime geçin.

İletişim Formu