Etkinlikler

16.11.2017

a&dc Değerlendirici Eğitimi (08 - 09 Aralık 2017)

Eğitim, 08-09 Aralık 2017 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent'te gerçekleştirilecektir.

- Eğitime sadece 10 İK profesyoneli katılabilecek olup, eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olan katılımcılar, The British Psychological Society onaylı uluslararası geçerliliğe sahip sertifikayı almaya hak kazanacaktır.

- Son başvuru tarihi: 30 Kasım 2017

- Eğitim dili: Türkçe’dir.

- Eğitim 10 kişi ile sınırlı olduğu için, kesin talepler, ödeme yapıldıktan sonra öncelik sırasına göre değerlendirilecektir.

Etkinlik Detayı

Bilgi Alın
24.03.2017

İK'da Anti-Aging (24 Mart 2017 - Wyndham Grand Levent)
Wyndham Grand Levent

Zamana Yenik Düşmeyin!

Son dönemde İK alanında radikal sayılabilecek değişiklikler yaşanıyor. Bu değişikliklerin ortak özelliği ise İK fonksiyonlarının klasik işleyişini dönüştürüyor olması. Bu değişiklikleri ele alarak İK alanındaki trendler hakkında paylaşımda bulunacağımız “İK’da Anti-Aging” etkinliğimizde sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız.

İK’da Yeni Trendler
Levent Sevinç - Assessment Systems, Kurucu ve CEO

Bu oturumda sizlere dijitalleşen İK uygulamaları, İK fonksiyonlarında kitle kaynak kullanımı, işe alım ve yetenek yönetiminde büyük veri yaklaşımı, İK alanında mobil uygulamalar, çalışan deneyiminin iyileştirilmesi, İK süreçlerinde yapay zekanın kullanımı, gerçek zamanlı ve rating içermeyen performans değerlendirme sistemleri gibi yeni nesil İK uygulamaları hakkında bilgiler aktararak uygulama örneklerini paylaşacağız.

Konuk Konuşmacı

Anti-Aging ve Yeni Nesil Çözümler
Op. Dr. Bora Özel - Estetik ve Plastik Cerrah, Memorial Hastanesi

Konumuz anti-aging olunca bireysel olarak bu konuda bilgi sahibi olalım istedik. Konuğumuz Memorial Hastanesi’nden Estetik ve Plastik Cerrah Bora Özel bize yaşlanmayı geciktiren altın kurallar ve bu alandaki yeni nesil çözümler ve sonuçları hakkında bilgiler aktarıyor olacak.

Tarih: 24 Mart 2017
Saat: 14:00 – 17:00
Yer: Wyndham Grand Levent
LCV: 0212 269 92 10 / info@assessment.com.tr

Etkinlik Detayı

Bilgi Alın
10.10.2016

a&dc Yetkinlik Bazlı Mülakat Eğitimi (14-15 Nisan 2017)

Eğitim, 14-15 Nisan 2017 tarihinde gerçekleştirilecektir.

- Eğitime sadece 6 İK profesyoneli katılabilecek olup, eğitim sonunda yapılacak sınavda başarılı olan katılımcılar, The British Psychological Society onaylı uluslararası geçerliliğe sahip sertifikayı almaya hak kazanacaktır.

- Son başvuru tarihi: 31 Mart 2017

- Eğitim dili: Türkçe’dir.

- Eğitim 6 kişi ile sınırlı olduğu için, kesin talepler, ödeme yapıldıktan sonra öncelik sırasına göre değerlendirilecektir.

Etkinlik Detayı

Bilgi Alın